Syzyfowe prace test z lektury

Ta pomoc edukacyjna została zatwierdzona przez eksperta!
Materiał pobrano już 984 razy!
Pobierz plik syzyfowe_prace_test_z_lektury już teraz w jednym z następujących formatów – PDF oraz DOC. W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym! Masz pytanie? My mamy odpowiedź!
  • Tylko zweryfikowane pomoce edukacyjne
  • Wszystkie materiały są aktualne
  • Błyskawiczne, nielimitowane oraz natychmiastowe pobieranie
  • Dowolny oraz nielimitowany użytek własny

Quiz wiedzy z lektury ?Syzyfowe prace?. Sprawdź się! pytanie 1 z 15. Kto jest autorem „Syzyfowych prac”? Andrzej Wajda Stefan Żeromski Aleksander Kamiński.1) Głównym tematem „Syzyfowych prac” jest: 2) Szkoła, do której Marcin Borowicz uczęszczał w. S. Żeromski, Syzyfowe prace – test ze znajomości lektury.Sprawdź swoją wiedzę z lektury i zobacz, jaką ocenę dostaniesz!. Test z lektury: „Syzyfowe prace”. Kto jest autorem „Syzyfowych prac”?Test z lektury „Syzyfowe prace” (Stefan Żeromski). Test składa się z 12 pytań. W jakim języku nauczano dzieci w szkole Marcina Borowicza?Opis testu. Test z lektury szkolnej „Syzyfowe prace” mający na celu sprawdzenie znajomości lektury. Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie „Nowa.

syzyfowe prace” – test z odpowiedziami

Przedstaw dzieje Marcina Borowicza. (9p.) ODPOWIEDZI: Ad 1. np. Leim, Ozierski, Sztetter, Nogacki, Zabielski, Kriestoobriadnikow. Test: Skąd wzięło się w powieści przezwisko „Kawka”?. W którym rozdziale Syzyfowych prac pojawia się postać Andrzeja Radka?Syzyfowe prace. test ze znajomości lektury. Rozwiąż test ». Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. Zapraszamy! test dodany 13 lat temu przez matjas003. klasa 8 Lektury obowiązkowe. „Syzyfowe prace” – test 1. Wybierz prawidłową odpowiedź. 300. 1. Kto jest autorem „Syzyfowych prac”?Powieść została wydana w roku 1897 w czasopiśmie „Nowa Reforma”. Rozwiąż test. Inne tryby testu. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z.

Syzyfowe prace test pdf

Autorem powieści pt. Syzyfowe prace jest ………………………………. Akcja rozgrywa się w ……… wieku. Rodzinną miejscowością Marcina …………………… są …Przeczytaj tekst i wykonaj zadania. Stefan Żeromski. Syzyfowe prace. Gdy kosy zaczęły gwizdać swe wesołe trele, Borowicz siedzący z twarzą. Test: Skąd wzięło się w powieści przezwisko „Kawka”?. W którym rozdziale Syzyfowych prac pojawia się postać Andrzeja Radka?TEKST 2. Stefan Żeromski, Syzyfowe prace (fragm.) Gospodarzem klasy pierwszej oddziału A był pan Rudolf Leim, nauczyciel łaciny w. Przed rozpoczęciem pracy sprawdź, czy Twój test jest kompletny. B) Uzasadnij, dlaczego na okładce ebooka Syzyfowe prace pojawił się poniższy rysunek.

Syzyfowe prace – test trudny

Wyślij znajomemu link do testu i sprawdźcie kto lepiej go rozwiąże: Udanej zabawy! Inne testy w tej kategorii:. Autorem powieści pt. Syzyfowe prace jest ………………………………. Akcja rozgrywa się w ……… wieku. Rodzinną miejscowością Marcina …………………… są …Test z lektury: „Syzyfowe prace”. KasiolaYola 5 lat temu. 102. 119 Obserwuj autora. Dodaj do ulubionych. 0. Udostępnij. 24. Skomentuj.Test dla tematu: Syzyfowe prace (S. Żeromski). Sprawdź swoją wiedzę!1) Głównym tematem „Syzyfowych prac” jest: 2) Szkoła, do której Marcin Borowicz uczęszczał w. S. Żeromski „Syzyfowe prace” – test ze znajomości lektury.

Syzyfowe prace test z odpowiedziami pdf

prawidłowo odpowiedzieć na wszystkie pytania. • Arkusz liczy 14 stron i zawiera 8 zadań. • Przed rozpoczęciem pracy sprawdź, czy Twój test jest kompletny.Odpowiedzi do nich zaznacz lub zapisz w wyznaczonych miejscach. Czas pracy: 120 minut. Stefan Żeromski, Syzyfowe prace (fragm.).Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Syzyfowe prace, które mogą Ci się przydać do powtórki. 1. Akcja utworu rozgrywa się na terenie zaboru: rosyjskiego.S ŻEROMSKI · Cytowane przez 12 — razem uczyli, powinniście więc żyć w zgodzie i pracować z zapałem!. gospodarzy klas, nie był w możności dać odpowiedzi choć w przybliżeniu prawdopodob-.Test: Skąd wzięło się w powieści przezwisko „Kawka”?. W którym rozdziale Syzyfowych prac pojawia się postać Andrzeja Radka?